“Домовленості не буде”: Зеленський озвучив побоювання щодо зустрічі Байдена з Путіним

”Домовленості не буде”: Зеленський озвучив побоювання щодо зустрічі Байдена з Путіним
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що в ході зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена і Володимира Путіна буде піднято українське питання. При цьому він констатує, що вирішити проблему Донбасу без України неможливо.

Loading...

Свої побоювання щодо  майбутньої зустрічі глав двох держав Зеленський озвучив в інтерв’ю іноземним ЗМІ, текст якого публікує сайт Офісу президента.

Український президент заявив, що боїться, що в ході зустрічі не буде конкретики:

“А від цього сильно залежить ситуація в Україні. Чому? Я вдячний всім нашим партнерам – європейським країнам, США, вони дійсно допомагають … Остаточне вирішення проблемних питань я завжди пов’язував на рівні, хто відповідальний і коли. Мені здається, цієї конкретики не буде “.

Також він констатує, Байден і Путін не зможуть домовитися щодо України без України:

“Гостре питання Донбасу – і вони будуть про це говорити. Вважаю, що нічого страшного в цьому немає. Але вирішувати за Україну – це неможливо. Упевнений, що це нереально. А то, що будуть говорити без нас, то це зрозуміло. Ми не запрошені на цю зустріч, тому, я вважаю, і не буде саме того конкретного результату. Якщо говорити відверто, то краще за українців ніхто не знає росіян. Краще росіян ніхто не знає Україну, тому ми чітко розуміємо, що домовленості щодо України без України між РФ і США не буде”.

Тим часом Байден і Путін вже обмінялися рукостисканням

Нагадаємо, зустріч Джо Байдена і Володимира Путіна пройде на женевській віллі La Grange, вона почалася о 14:00 (за Києвом). ЗМІ повідомляють, що саміт триватиме 4-5 годин і буде складатися з вузької частини і двох розширених з перервою на чай-каву. Одночасно з цим в Кремлі кажуть, що Путін і Байден, якщо вважатимуть за потрібне, можуть провести переговорять тет-а-тет.  Після саміту президенти окремо дадуть прес-конференції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...