Експерт пояснив, чому Україні не варто розраховувати на Байдена

Експерт пояснив, чому Україні не варто розраховувати на Байдена
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

На зустрічі президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна перший швидше за все шукав спільні інтереси з главою Кремля.

Loading...

Таку думку озвучив глава Центру досліджень тоталітарних технологій (США) Юрій Ярим-Агаєв, передає «Україна 24» .

«У США нічого особливого не говорять і взагалі не дуже розуміють, навіщо ця зустріч відбувається, крім того, що Байден збирається шукати спільні інтереси з Путіним, що, я вважаю, вже погано і безглуздо. Але я хочу, щоб ви не дуже розраховували на Байдена і США з двох причин. Перше, Байден – слабкий президент і, швидше за все, послабить Америку. По-друге, його мало цікавить Україна і українці. Перший пункт дуже важливий, тому що Путін розуміє тільки позицію сили. А Байден в цьому сенсі мені нагадує Картера, який активно підтримував права людини, але за нього Америка дуже ослабла, і Брежнєв його став просто ігнорувати – Сахарова заслав, сталася інтервенція до Афганістану в великій мірі саме тому, що в цей час з Америкою не рахувалися», – вважає експерт.

На його думку, за Байдена будуть відбуватися аналогічні речі.

«Що стосується України і українців, подивіться, що відбувається з афганцями, які співпрацювали з американською армією в Афганістані. Байден досі не хоче дати їм статус біженців. Це люди, яким просто загрожує смерть від Талібану. Так що ці два фактори не на вашу користь. Я рекомендую вам розраховувати тільки на самих себе, поки Байден при владі», – резюмував аналітик.

Раніше Зеленський підтвердив, що в ході зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена і Володимира Путіна буде піднято український питання. При цьому він констатує, що вирішити проблему Донбасу без України неможливо.

Також нагадаємо, Кремль зацікавлений отримати Чорне море щоб використовувати його як стартовий майданчик з відкритим доступом на Близький Схід, Балкани, Кавказ, в Сирію і Східне Середземномор’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...