Нові правила в’їзду в Україну: більше ніяких ПЛР-тестів і додатку “Вдома”

Нові правила в’їзду в Україну: більше ніяких ПЛР-тестів і додатку “Вдома”
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Повертаючись в Україну з інших країн, громадянам більше не потрібно завантажувати на смартфони додаток “Вдома”. Раніше його використовували для контролю самоізоляції громадян у зв’язку з поширенням COVID-19.

Loading...

Відповідну заяву зробили в Міністерстві цифровий трансформації.

Однак, хоч додаток “Вдома” поки не буде використовуватися при перетині кордону для повернення в Україну, необхідність дотримання карантину і протиепідемічних заходів досі в силі.

Чи потрібно здавати ПЛР-тести для повернення в Україну

Карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2021 року, але на всій території України тепер встановлено “зелений” рівень епідеміологічної безпеки.

“При “зеленому” рівні епідемічної небезпеки в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з видом на проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ”, – пояснили в Міністерстві охорони здоров’я.

ПЛР-тестів і самоізоляції при поверненні в Україну тепер проходити не потрібно.

“Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв “зелений” рівень епідемічної небезпеки по всій території України. З 17 червня 2021 українці і власники виду на проживання звільнені від вимоги наявності або проходження тестування та/або самоізоляції з встановленням додатку “Вдома” при поверненні в Україну з будь-якої країни світу”, – розповів експерт.

Тобто, в’їзд в Україну повністю вільний для українців і власників посвідки на проживання, зазначає експерт.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні незаконно продають вакцини від COVID-19, а також підробляють ПЛР-тести. Подібні шахрайські схеми вже фіксують в Київській та Черкаській областях.

А також, в Україні дозволили проведення масових заходів (культурних, розважальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях з 100% наповненням.

Джерело: Народна Правда
загрузка...