Що Україна хоче отримати за запуск “Північного потоку-2”: Зеленський відповів

Що Україна хоче отримати за запуск “Північного потоку-2”: Зеленський відповів
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Президент Володимир Зеленський вважає, що компенсацією за запуск газопроводу “Північний потік” має стати припинення війни, спокій і стабільність України. 

Loading...

Відповідну заяву він зробив журналістам Agence France-Presse, Reuters і Associated Press, повідомляє прес-служба Офісу президента. Зеленський підкреслив, що український уряд має намір боротися за державність.

“Припинення війни, спокій і стабільність на всій території незалежної України. А коли ми говоримо “стабільність” – це і геополітична стабільність, і постійне припинення вогню і контроль наших територій, і енергетична безпека. Це все про справедливість”, – заявив Зеленський.

У зв’язку з тим, що Росія з деякими країнами Європи має загальний економічний процес, то для України “Північний потік-2” -зброя проти нашої країни.

“Хтось із європейських лідерів сказав: просто Україні потрібні гарантії. Це не просто про гарантії. Для нас це не про економіку, це смішно виглядає. Це точно політична зброя, і поки в напрямку “Північного потоку-2″ всіх переграє Росія” , – додав Зеленський.

Незважаючи на все це, Україна повинна отримати гарантії безпеки, а “найголовніше в них – повернення наших територій”.

Як ми вже розповідали раніше, Україна готова обговорювати питання компенсацій за втрати від запуску російського газопроводу «Північний потік-2″.

А «сенатор» окупованого Криму Сергій Цеков заявив, що Україна не отримає компенсацій після запуску газопроводу «Північний потік-2» ні від РФ, ні від західних партнерів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...