Трійця 2021: чим не можна прикрашати дім на Зелені свята

Трійця 2021: чим не можна прикрашати дім на Зелені свята
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Трійця в 2021 році відзначається в Україні 20 червня. Це одне з 12 головних свят у християнстві, яке в народі також відоме як Свята П’ятидесятниця або Зелені свята.

Loading...

Зелені свята вважаються офіційним завершенням весни і анонсом приходу літа на Землю. Саме тому прийнято святити зелень і трави, якими згодом прикрашають будинок.

Також існує повір’я, що саме в цей день Бог засіяв Землю зеленню. Також вважається, що в цей день Богородиця приходить в кожен будинок, щоб подивитися, чи чисто в оселі.

Головний символ Трійці, це – три Божественних образи: Син, Отець, а також Дух Святий.

Існує цілий список трав, які можна використовувати для удачі та захисту від небезпеки і зла. Але є й заборонені рослини, які в жодному разі не потрібно збирати.

Чим не можна прикрашати будинок на Трійцю 2021:

Так, серед заборонених рослин на Трійцю, які не потрібно святити в церкві, а потім використовувати разом з іншими травами, є осика та верба. І цьому є пояснення.

Осика

Згідно з однією з легенд, на осиці повісився Іуда, і відтоді її листи тремтять “в жаху від проклятої ноші”. Більше того, з цього дерева начебто був зроблений хрест, на якому розіп’яли Ісуса Христа.

У зв’язку з цим навколо осики існує багато негативних повір’їв. Вважається, що дерево має погану енергетику, яка загрожує сварками і розбратом у сім’ї. Також його пов’язують з лукавим. У таке світле свято, як Трійця, осика є не рекомендованою рослиною в будинку.

Трійця 2021: чим не можна прикрашати дім на Зелені свята

Верба

Як не дивно, верба теж відноситься до заборонених на Зелені свята. Само по собі це дерево дуже світле і чисте. Вважалося, що верба може відігнати грозу, вилікувати від різних хвороб, зокрема від бездітності.
Але на Трійцю її не потрібно святити і нести в будинок. Справа в тому, що до цієї дати не можна ламати її гілки. Більше того, вона вже принесла добро і благодать на Вербну неділю.

Зазвичай вербу спалювали, висаджували в землю, клали в труну або могилку до померлих або несли до лісу.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, про День Святої Трійці 2021: традиційні страви святкового столу.

Також ми розповідали, що заборонено робити на Троїцю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...