У Байдена відмовилися від спільної прес-конференції з Путіним

У Байдена відмовилися від спільної прес-конференції з Путіним
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Відмова від спільної прес-конференції президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна було умовою Білого дому.

У Вашингтоні вважають, що в разі такої прес-конференції, Путін виглядав би так, ніби покращив свої позиції на міжнародній арені за рахунок американського лідера.

Loading...

Подробиці опублікував телеканал CNN .

“Рішення не проводити спільну прес-конференцію було тим, на чому наполягали представники Білого дому. Чиновники заявили, що Росія наполягала на спільній прес-конференції під час переговорів по саміту. Але США були проти, оскільки не хотіли надати Путіну платформу, як після саміту 2018 роки з колишнім президентом Трампом в Гельсінкі”, – повідомляє телеканал.

Чиновники заявили, що вони пам’ятають про бажання Путіна виглядати так, ніби він поліпшив свою позицію за рахунок президента США, і хочуть уникнути такої ситуації.

Рішення також приймалося з урахуванням порад групи експертів по Росії, які зустрілися з президентом на початку цього місяця, повідомляють джерела телеканалу.

Як ми вже розповідали раніше, експерти вважають, що Україна нічого не отримає від переговорів Байдена і Путіна.

Також, Зеленський підтвердив, що в ході зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена і Володимира Путіна буде піднято українське питання. При цьому він констатує, що вирішити проблему Донбасу без України неможливо.

Джерело: Народна Правда
загрузка...