У Харкові мати жорстоко знущалася над дитиною: все потрапило на відео

У Харкові мати жорстоко знущалася над дитиною: все потрапило на відео
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Харкові жінка на прогулянці знущалася над власним маленьким дитиною .

Свідком жорсткого поводження з дитиною стала дівчинка, яка проходила повз. За її словами, ця горе-мати погрожувала дитині і смикала її за волосся.

Loading...

Подробиці інциденту були опубліковані в Telegram-каналі “Kharkiv Life”. Він стався біля школи №82.

Побачене вразило дівчинку, тому вона зняла дії жінки на відео і відправила своїй мамі.

“Моя дитина сьогодні, спостерігаючи цю картину, дзвонила і плакала, що дівчинку вбивають. Дочка підійшла до дорослих, попросивши допомоги, але ті не втрутилися, сказавши, що ця жінка тут кожен день гуляє і так себе веде”, – повідомила мати маленької очевидиці .

У поліцію мама і її дочка, яка стала свідком, не зверталися, але така поведінка городянки обурило мережу. У ролику можна побачити, як жінка дуже жорстко поводиться з дитиною. Вона трясе дівчинку на всі боки і смикає за волосся.

У коментарях користувачі відреагували гостро відреагували на таку поведінку.

“На таке спокійно дивитися не можна! Відео в поліцію і соцзахист! Чудовисько в клітку, а дівчинку в люблячу сім’ю! Сумно, звичайно, і дуже шкода, що все байдужі. Втрутитися, а вона потім ще до суду на вас подасть що ви чіпаєте її дитини. Тільки поліцію викликати в таких випадках. Скільки агресії, кошмар. Це нездорові відносини в сім’ї ((страшно уявити, що відбувається не на вулиці …”, – пишуть вони.

Як ми вже розповідали раніше, під Харковом 5-річна дитина з гострим болем у животі помер, тому що у лікарів не знайшлося часу його оглянути.

А в селі Кийлів в Київській області 10-річна дівчинка і її чотирирічний брат впали в яму вуличного туалету. У результаті трагічного інциденту, один з дітей загинув.

Джерело: Народна Правда
загрузка...