У Туреччині з балкона випала молода українка: в мережу злили відео останніх хвилин її життя

У Туреччині з балкона випала молода українка: в мережу злили відео останніх хвилин її життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Туреччині з балкона випала молода українка Анжеліка Срабьянц. Напередодні в мережі опублікували відео останніх хвилин життя 33-річної жінки. Чути, як дівчина кличе свого хлопця Бурака Ерджана, а також говорить: “будь ласка”.

Нагадаємо, Анжеліка Срабьянц більшу частину часу працювала посередником, відправляючи турецьких студентів на навчання в Україну. Також дівчина займалася фото- і відеозйомкою, а також допомагала своєму бойфренду – громадянину Туреччини Бураку Ерджану – з дресируванням собак.

Напередодні Срабьянц зірвалася з балкона 5-го поверху в Стамбулі після сварки з турком. Бурак знімав момент трагедії на відео.

Після події хлопця моделі затримали. Однак, за його словами, він намагався утримати дівчину за руку, але вона вислизнула і впала вниз. Також Бурак говорить, що Срабьянц раніше вже намагалася накласти на себе руки, перерізавши вени.

Як повідомлялося раніше, поліція розглядає дві версії загибелі Христини Новицкой, яку знайшли з пакетом на голові на орендованій віллі в Туреччині, згідно з однією з них – це самогубство. Українка страждала від головного болю, тому поліцейські висунули версію про самогубство.

Джерело: Народна Правда