В Україні дозволили масові заходи без дотримання дистанції

В Україні дозволили масові заходи без дотримання дистанції
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

З 16 червня вся територія України знаходиться в “зеленій зоні” за рівнем захворюваності COVID-19 .

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко в Facebook.

У зв’язку з такими показниками, проведення масових заходів (культурних, розважальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях дозволяється зі 100% наповненням. Без обмеження дистанції між присутніми. Однак учасники і організатори заходів повинні використовувати захисні маски або респіратори.

Якщо ж всі присутні мають негативні результати тесту на COVID-19, який зроблений не більш ніж за 72 години, або документ повного курсу вакцинації, маски не потрібні.

Нагадаємо, Україна також потрапила в “зелену” зону Європейського союзу. Показник захворюваності COVID-19 в Україні становить 74,71 випадки на 100 тисяч населення при критерії ЄС в 75 випадків.

Однак, незважаючи на те, що ситуація з COVID-19 в Україні помітно покращилася, потрібно бути готовими до всього, тому карантин в країні продовжать до 31 серпня.

Як ми вже розповідали раніше, українці скаржаться, що лікарі не знають, як видавати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19. Багато медиків заявляють, що їм для цього потрібен спеціальний бланк на папері жовтого кольору.

Джерело: Народна Правда
загрузка...