Зеленський заявив, що Росія відпрацьовує варіанти захоплення трьох українських міст

Зеленський заявив, що Росія відпрацьовує варіанти захоплення трьох українських міст
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія відпрацьовує варіанти захоплення Києва, Одеси і Харкова.

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю журналістам Agence France-Presse, Reuters і Associated Press, текст якого розміщений на сайті глави держави.

Loading...

«Якщо повертатися до Росії, вони говорять: «Ми тут при чому? Ви говорите з цими товаришами з «ДНР/ЛНР». Тоді питання: а «Захід-2021» (спільні військові навчання Росії і Білорусі, – ред.), навчання, ви проводите – не “ЛДНР», не ОРДЛО, це ви (Росія, – ред.) проводите. Тоді скажіть мені, а чому тут – за тією інформацією, яку ми отримуємо – відпрацьовуються варіанти можливого захоплення Києва, Одеси, Харкова? Просто дивуєшся, як можна ось так говорити одне, а робити інше», – заявив він.

За словами Зеленського, Україна повинна очікувати ускладнення ситуації безпеки і бути готовою до цього щодня. При цьому сам він вважає, що такого сценарію не буде: «Але я не вважаю, що це буде. Імовірність провокацій є, зокрема, в середині вересня, коли буде «Захід-2021».

Раніше Зеленський підтвердив, що в ході зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена і Володимира Путіна буде підняте українське питання. При цьому він констатує, що вирішити проблему Донбасу без України неможливо.

Нагадаємо, зустріч Джо Байдена і Володимира Путіна пройде на женевській віллі La Grange, вона почалася о 14:00 (за Києвом). ЗМІ повідомляють, що саміт триватиме 4-5 годин і буде складатися з вузької частини і двох розширених з перервою на чай-каву. Одночасно з цим в Кремлі кажуть, що Путін і Байден, якщо вважатимуть за потрібне, можуть провести переговорять тет-а-тет.  Після саміту президенти окремо дадуть прес-конференції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...