День Святого Духа: чого не варто робити в цей день

День Святого Духа: чого не варто робити в цей день
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Щорічно День Святого Духа віруючі святкують наступного понеділка після П’ятидесятниці ( Святої Трійці ). Цього року свято припало на 21 червня. У цей день церква звеличує животворящий Дух.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ВСІМ.

Як зазначено в Біблії, Святий Дух єдиний з Богом Отцем і Сином, тому він всесильний і благий. Саме він є джерелом життя.

День Святого Духу символізує початок, яке надихає людей на добрі вчинки. Символом Святого Духа є білий голуб.

Що потрібно і чого не варто робити в цей день

Вранці варто відвідати ранкове богослужіння. У цей день потрібно прочитати молитву Святому Духу – зверніться до нього з проханням про його дарах: мудрості, знання, віру, дар зцілення, дар творити чудеса, дарі пророцтва, дар розрізнення духів, дарі говорити на різних мовах, дарі тлумачити мови.

У цей день віруючі намагаються не працювати. Робити можна тільки найнеобхідніше, наприклад, готувати їжу. Також не варто сьогодні вживати алкоголь, сваритися, тощо.

Прикмети на День святого Духа

У цей день категорично не можна підмітати – так з дому можна вимести всю радість. У цей день не варто бігати, адже так можна піти від своєї долі. Також не потрібно заглядати у воду – можете прогледіти долю. Вірять, що роса в цей день цілюща. А якщо прикласти вухо до землі в Духів день, вона вкаже місце, де заритий скарб.

Як і на Трійцю, в цей день не рекомендується ходити на річку.

Нагадаємо, 20 червня, православні християни відзначають Трійцю.

 

Джерело: Народна Правда