Трійця 2021: що українцям варто знати про свято

Трійця 2021: що українцям варто знати про свято Фото: "Телеграф"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Трійцю щорічно відзначають на 50 день після Великодня . Трійця 2021 відзначається 20 червня, в неділю.

Свято називають народженням християнської церкви. За Євангелієм, апостоли цього дня стали проповідувати різними мовами світу, оскільки на них зійшов Святий Дух.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Телеграф” , в народі існують різні вірування і традиції щодо Трійці. Вважається, що в цей день не варто гуляти весілля, важливо утриматися від роботи на землі і в будинку. Наші предки вірили, що на Трійцю особливе покарання чекає тих, хто шиє, пече або працює на городі. На свято потрібно молитися, вихваляти Отця, Сина і Святого Духа, а також намагатися не думати про погане.

У народі вважають, що на Трійцю прокидаються міфічні істоти. У лісі, полі, воді з’являються німфи і русалки, які можуть залоскотати або затягнути на дно водойми. Існувала прикмета, що дощ на свято вказує на грибний рік, багатий урожай і хорошу погоду.

Раніше ми писали, що християни 6 травня традиційно відзначають День святого Георгія. Георгія Побідоносця завжди особливо шанували в християнській вірі. На честь воїна-святого заснували навіть Георгіївський орден.

Додамо, що в ніч на перше травня відзначають таємничий і містичний свято – Вальпургієву ніч, назва якої походить від імені християнської святої Вальбурги. У всій Європі це народне свято весни відзначається дуже яскраво і весело.

Джерело: Народна Правда