У гуртожитку Івано-Франківська стався витік невідомої речовини, 3 осіб у важкому стані

У гуртожитку Івано-Франківська стався витік невідомої речовини, 3 осіб у важкому стані
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

8 підлітків були госпіталізовані в лікарню Івано-Франківська з отруєнням, в гуртожитку місцевого коледжу технологій та бізнесу, а також розташованих поруч житлових будинках, стався витік невідомої речовини.

Loading...

Державна служба з надзвичайних ситуацій відзначає , що попередньо це був природний газ, але проведене дослідження будинків, а також прилеглих територій відповідну витік не показало.

Крім того, Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України провів заміри повітря, небезпечних речовин не виявлено.

Одночасно з цим 8 підлітків (2004 та 2005 р.н.) були госпіталізовані в лікарню з гуртожитку коледжу. 3 людини знаходяться у важкому стані, 5 в стані середнього ступеня тяжкості, загрози життю немає.

Як повідомлялося раніше, в Києві відбувся скандал навколо таксиста з компанії Bolt. Чоловік забризкав пасажирку з 6-річною дитиною газовим балончиком. За словами постраждалої, причиною послужило те, що вона відмовилася з ним їхати – не було дитячого крісла. Водій каже, жінка не вказувала, що їй потрібна була машина з кріслом.

У Краматорську в середній школі сталася надзвичайна пригода – діти розпорошили перцевий балончик. Один дитина потрапила до лікарні. До лікарні з серцевим нападом потрапила також і вчителька.

Джерело: Народна Правда
загрузка...