Путін назвав українців і росіян одним народом: в ОБСЄ відповіли

Путін назвав українців і росіян одним народом: в ОБСЄ відповіли
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Через 30 років після розпаду СРСР Росії пора визнати реальність і дозволити Україні жити в світі як суверенній національній державі, – так на слова президента Росії Володимира Путіна про “один народ” відреагував постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк.

Loading...

Пише РБК-Україна.

“Путін знову говорив про те, що росіяни і українці нібито є одним народом. Через 30 років після розпаду Радянського Союзу, добре відомого триваючою практикою “Тюрми народів” Російської імперії, російському керівництву пора визнати реальність і дозволити Україні жити в світі як суверенній національній державі”, – заявив Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ.

Також повідомляється, що Україна закликає Російську Федерацію відмовитися від незаконної окупації Криму, мілітаризації Чорного і Азовського морів і припинити агресію.

Виступаючи на засіданні, дипломат вказав на те, що триваюча агресія Росії проти України має безліч аспектів, будь то перешкода для свободи судноплавства або обмеження на перетин лінії зіткнення цивільними особами.

Цимбалюк також заявляв, що Росія відвела від кордону з Україною і території окупованого Криму тільки 12 тисяч військових, хоча перекинуті були понад 100 тисяч.

Як раніше заявив прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков, членство України в Північноатлантичному альянсі може стати «червоною лінією» для Москви.

Джерело: Народна Правда
загрузка...