Скандальний нардеп Третьякова вважає, що зарплати в 5 тисяч досить для гідного життя

Скандальний нардеп Третьякова вважає, що зарплати в 5 тисяч досить для гідного життя
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Скандальний народний депутат від “Слуги народу”, голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що українцям для задоволення фізіологічних потреб українців досить зарплати в 5-5,5 тисяч гривень.

Loading...

Відповідний коментар політик дала “Стране”.

“Сьогодні на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень”, – сказала Третьякова, відповідаючи на питання про зарплату, яка дозволила б українцям жити гідно.

При цьому Третьякова зазначила, що необхідно орієнтуватися на “соціальний чи національний” прожитковий мінімум, а не на “фізіологічний”, а це 6 -7 тисяч гривень.

Інші депутати, які брали участь в опитуванні, озвучили цифру в 20-30 тисяч гривень.

Як відомо, Третьякова не раз відрізнялася скандальними заявами. Наприклад, не так давно вона сама скаржилася на низьку зарплату народного депутата. За її словами, депутатам нараховують в середньому 42 тисячі гривень на місяць “брутто”, хоча “на руки” вони отримують 32-35 тисяч.

А до цього Третьякова заявляла , що малозабезпечені українці народжують дітей низької якості.

Третьякова також відзначала, що виступає за легалізацію секс-індустрії, адже держава не може контролювати роботу людей, які не платять податки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...