Трійця в 2021 році: дата свята, прикмети, правила, заборони і традиції

Трійця в 2021 році: дата свята, прикмети, правила, заборони і традиції
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Свято Трійця, День Святої Трійці або так звані Зелені свята щороку святкується в різні дні. Дата Трійці в 2021 році – залежить від дати Великодня.

Loading...

П’ятдесятий день після Великодня – це день, коли святкується Трійця. Трійця 2021 припала на 20 червня.

НАРОДНА ПРАВДА розповідає, що потрібно знати про традиції, заборони і прикмети на одне з найголовніших християнських свят.

Нагадаємо, що Трійця – офіційне релігійне свято України, тому в понеділок, 8 червня, буде офіційний вихідний.

Трійця 2021: що не можна роботи, традиції свята:

Напередодні роблять генеральне прибирання будинку, освячують зелень в церкві.

Це свято ще називають Зеленими святами (перші три дні після Трійці), тому що одна з традицій дня – прикрашати зеленню і квітами свої будинки. Запашні квіти і зелень символізують відродження на Землі всього живого.

Зелені свята 2020 року – веселе свято, тому нудьгувати в ці дні не можна. Також під забороною образи, сварки і навіть погані думки.

Заборони і прикмети на Трійцю 2021:

Основна заборона на Трійцю – не можна заходити в воду. Тиждень напередодні свята вважається Русального тижнем, коли в водоймах пустує нечисть. Тому нічого хорошого у води в цей час шукати не варто, кажуть люди.

На Трійцю незаміжні дівчата ворожать на кохання: плетуть вінки і пускають на воду. Якщо швидко поплив – до вдалого року, повільно – будуть зустрічатися труднощі, затонув – чекай біди.

Хороша прикмета на Трійцю – посвататися, тоді, мовляв, чоловік і жінка жити буде щасливо і довго.

Як уже розповідала НАРОДНА ПРАВДА, День перед Трійцею називають батьківської суботою – прийнято ходити на цвинтар, щоб пом’янути померлих.

У Духів день працювати на землі було не можна, але можна було шукати в ній скарби. Вважалося, що в цей день земля обов’язково подарує щось цінне хорошій людині.

Джерело: Народна Правда
загрузка...