Данілов висловився про потоп у Криму і нарвався на критику (відео)

Данілов висловився про потоп у Криму і нарвався на критику (відео)
Автор Марія Петренко в Новини

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов висловився про серйозний потоп у Ялті та Керчі в окупованому Росією Криму, де в результаті повені вже загинула людина, назвавши такі рясні опади свого роду “небесною відповіддю” на благання кримчан про воду.

Про це Данілов заявив на брифінгу за результатами засідання РНБО, відео якого опубліковано на Facebook-сторінці Офісу президента України.

Loading...

Коментар у ролику пролунав на 17 хвилині 27 секунді.

Данілов нагадав, що жителі анексованого півострова тривалий час відчувають проблеми нестачі води, і постійно її просять. При цьому чиновник зазначив, що зараз в Криму через потужні зливові дощі, які йшли в останні дні, води отримали навіть більше, ніж хотіли.

“Знаєте, що Кримський півострів дуже багато часу просив води, і там стільки сьогодні води, що вони навіть не знають, що з нею робити. І вчора в українській Керчі, і сьогодні в українській Ялті, на жаль, сталася така ось… скажімо так – Господь Бог дав Криму занадто багато води відразу”, – сказав секретар РНБО.

Відео: Данілов прокоментував потопи в окупованому Криму через проливні дощі

Потрібно зауважити, що подібний коментар про природне лихо оцінили не всі. У мережі деякі озвучили переконання, що сарказм в таких ситуаціях не доречний.

А чому Карпати лисіють? Ну… жорсткувато вийшло Реінтеграція – це не тільки про території, а про людей в першу чергу. Такий підхід дуже сприяє. Дніпро, до речі, теж залило порядком. І не тільки. У будь-якій ситуації треба залишатися – людиною. Просто сама природа вже говорить, що рефія це зло. А людей, так, шкода.

Данілов висловився про потоп у Криму і нарвався на критику (відео)

Раніше повідомлялося, що в окупованій Ялті внаслідок потопу постраждали 18 людей, і відомо про одну загиблу людину і ще про одну зниклу безвісти, також було евакуйовано 608 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...