День молоді 2021: що варто знати про свято

Традиційно в цей день вітають друзів, родичів, дочок, синів і онуків, яким від 18 до 35 років.

День молоді 2021: що варто знати про свято
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

27 червня, в неділю, в Україні  святкують День молоді. Свято відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді».

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Варто зазначити, що сучасні представники молодого покоління мають декілька приводів для святкування дня молоді. Так, Міжнародний день молоді щорічно відзначають 12 серпня,  а Всесвітній день молоді завжди святкують 10 листопада.

Свято було встановлено на честь річниці з дня заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в 1945 році. Тоді 10 листопада в Лондоні завершилася тижнева Всесвітня конференція молоді. Її проведення ініціювала Всесвітня рада молоді, створена для участі в боротьбі з нацизмом. На конференції 1945-го року були присутні представники 63 країн. А в цілому рух об’єднав 30 мільйонів людей по всьому світу.


День молоді 2021: що варто знати про свято


В Україні День молоді відзначали ще за радянських часів з 1958 року. В незалежній Україні, в 1994 році, Президентом України Леонідом Кравчуком був підписаний Указ “Про День молоді”, яким і встановлено дату святкування.

Українське свято встановлено з метою  підтримки ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України.

Традиційно у День молоді 60 молодих українців – вчених, спортсменів, фахівців в різних галузях, а також героїв – нагороджують премією Кабінету Міністрів України. Крім того, організовуються численні заходи і івенти, присвячені події. В цей день у кожному регіоні країни традиційно проходять святкові заходи.


День молоді 2021: що варто знати про свято


Зазначимо, що в  Україні не сформувалося усталеної традиції святкування Дня молоді, тож в цей день прийнято вітати друзів, родичів, дочок, синів, онуків і внучок, яким від 18 до 35 років.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, 23 червня, в Україні відзначають День державної служби – професійне свято державних службовців.

Також ми розповідали, як можна оригінально привітати друзів і близьких з Днем державної служби, вибравши віршовані вітання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...