Київ накрила піщана буря: вражаючі фото

Київ накрила піщана буря: вражаючі фото
Автор Марія Петренко в Новини/Погода

Київ сьогодні, 22 червня, накрила справжня піщана буря. Городяни занепокоїлися і не можуть зрозуміти, що відбувається в столиці – туман, задимлення або пил.

Loading...

Фото вражаючого природного явища почали публікувати в соціальних мережах. Як пояснив метеоролог Валерій Латуха, на Київ налетіла піщана буря або пилова хмара, яке можна побачити навіть з космосу.

“Сьогодні з космосу спостерігається піщана буря (пилова хмара) над Лівобережною Україною, яку принесло з Астраханських напівпустельних степів. Зачепило також і Київ. Явище має назву -“Астраханський суховій”, – йдеться в повідомленні.

Кияни скаржаться, що в повітрі літає пісок, видимість ускладнена і дуже важко дихати. Піщану бурю також зафіксували і в Київській області.

Київ накрила піщана буря: вражаючі фотоКиїв накрила піщана буря: вражаючі фото

Як ми вже розповідали раніше, завтра протягом дня в Україні очікується 30-35 градусів. При цьому на півдні і заході є вірогідність локальних дощів з грозами.

Нагадуємо, Україну накрила 30-градусна спека. У зв’язку з цим експерти дають поради, які допоможуть людям мінімізувати шкоду від високих температур для людського організму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...