Моторошні прогнози Нострадамуса на 2021: чіпування солдат, астероїд і голод

Моторошні прогнози Нострадамуса на 2021: чіпування солдат, астероїд і голод
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Французький астролог Мішель Нострадамус передбачив світу в 2021 році новий вірус, голод, потужні сонячні бурі і руйнівний землетрус.

Loading...

Про це пише The Mirror.

Багат хто, нагадаємо, вважає, що Нострадамус передбачив Французьку революцію 1789-99 років, Велику лондонську пожежу 1666 року, прихід до влади диктатора Адольфа Гітлера, створення атомної бомби, Другу світову війну, вбивство 35-го президента США Джона Кеннеді.

Зараз видання перераховує нові передбачення Нострадамуса на 2021 року:

Вчений був упевнений, що на території сучасної Росії створять біологічну зброю – вірус, який перетворить людей на зомбі і призведе до вимирання людства:

“Мертвий злістю, він змусить інших сяяти, а в піднесеному місці відбудуться великі лиха. Сумні концепції завдадуть шкоди кожному, сповненому гідності. Батьки і матері, які померли від нескінченних скорбот, жінки в жалобі, отруйний монстр: великого більше не буде, світу прийде кінець “.

Одночасно з цим Нострадамус передбачав, що землю вразить масовий голод, а також сильні сонячні бурі: “Ми побачимо, як вода піднімається, а земля опускається під неї”.

Послідовники провісника відзначають, що в світі почнеться масова міграція і люди почнуть боротися за природні ресурси. Це в свою чергу призведе до війни на всій планеті, а солдатам почнуть імплантувати чіпи в мозок.

Але і це не останнє лихо. Нострадамус нібито передбачав, що на Землю впаде комета і її вразить землетрус (нібито не території США, в Каліфорнії, 25 листопада 2021 року).

Українські мольфари (карпатські знахарі) пророкують розкол Росії і нового політичного лідера в Україні, правда ситуацію на Донбасі це не вирішить.

Відомі провидці Вольф Мессінг і Ванга в різний час також робили передбачення на Рік Бика за східним календарем, в яких говориться про війни, хвороби та навіть небезпечний астероїд.

Джерело: Народна Правда
загрузка...