Під Києвом під час вибуху загинув ветеран АТО – напередодні він посварився з сусідом

Під Києвом під час вибуху загинув ветеран АТО – напередодні він посварився з сусідом
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В результаті вибуху в селі Білогородка Київської області загинув 47-річний ветеран АТО Сергій Леонідович Борисевич.

Про це повідомляє “Обозреватель”. Видання, посилаючись на свої джерела, пише що минулого тижня у загиблого стався конфлікт з сусідом, якому Борисевич  нібито погрожував пістолетом.

Loading...

Також співрозмовники видання розповіли, що після НП в гаражі, який орендував Борисевич, правоохоронці провели обшук і виявили боєприпаси. Чоловік був одружений, проте вони з дружиною жили окремо. Жінка приїхала на впізнання, але через характер травм підтвердити, що це її чоловік, не змогла.

Керівник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Київської області Василь Слободяник говорить, що слідство встановлює, що призвело до вибуху:

“Причин вибуху, ймовірно, може бути кілька: як і газ, так і вибухонебезпечні предмети, які могли бути в одній з квартир третього поверху. Поки що слідство це встановлює. Працюють лабораторії, взяті додаткові зразки”.

Нагадаємо, 8 червня в районі села Клузів в Івано-Франківській області сталася розгерметизація без послідуючого горіння на магістральному НЕ транзитному газопроводі, який використовується для потреб України (ТОВ «Оператор ГТС України» «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці»).

Щонайменше 12 людей загинули під час масштабного вибуху газу в місті Шиян, провінція Хубей в центральному Китаї. Вибух стався близько 6:30 за місцевим часом в районі Чжанвань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...