Російські футбольні фанати знівечили пам’ятник Шевченку в Данії

Російські футбольні фанати знівечили пам’ятник Шевченку в Данії
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У ніч на понеділок, 21 червня, напередодні футбольного матчу Данія-Росія, в парку Østre Anlg знівечили пам’ятник Тарасу Шевченку.

Loading...

Інцидент стався в Копенгагені (столиця Данії).

Судячи з написів, зробили це футбольні фанати Росії. Шевченко, відзначимо, розмалювали в кольори державного прапора РФ, а також написали: “Крим – Росія”, “До біса НАТО” і “Ні нацистам”.

ЗМІ підкреслюють, що напередодні матчу Данія-Росія в цей парк приїхало багато російських фанатів. При цьому в поліції Копенгагена заявили, що не отримували ніякої інформації з приводу осквернення бюста Шевченка.

“Велика культурна нація сходу вражає: Østre Anlg сьогодні, бюст національного поета України Тараса Шевченка”, – прокоментував інцидент журналіст і публіцист Уффе Ґардель в Facebook.

 

Російські футбольні фанати знівечили пам’ятник Шевченку в Данії Російські футбольні фанати знівечили пам’ятник Шевченку в Данії

Як повідомлялося раніше, в цей же день, 21 червня, в Бухаресті на Національному стадіоні відбувся матч збірної України та Австрії в рамках Євро-2020. Україна гру програла, посівши третє місце в турнірній таблиці групи С, нас оминули Нідерланди і Австрія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...