У Чорному морі пройдуть наймасштабніші військові навчання See Breeze 2021: подробиці

У Чорному морі пройдуть наймасштабніші військові навчання See Breeze 2021: подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Шостий флот США візьме участь у спільних щорічних навчаннях SeaBreeze-2021. В цілому, у навчаннях візьмуть участь 32 країни.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба посольства США в Києві.

“Шостий флот США офіційно оголосив про участь у спільних україно-американських щорічних військових навчаннях SeaBreeze-2021, які починаються на наступному тижні в Чорноморському регіоні”, – зазначено в повідомленні.

Відзначимо, в 2021 році в навчаннях SeaBreeze в 2021 році візьме участь найбільша кількість країн за всю їх історію:

“32 країни з шести континентів, 5000 військових, 32 корабля, 40 літаків, 18 команд спеціальних операцій і дайвінгу”.

Буде задіяно понад 30 кораблів, велика кількість броньованої техніки і артилерії, авіація України і США, безпілотні авіаційні апарати, в тому числі Bayraktar.

Буде використана військова і цивільна інфраструктура чорноморського узбережжя України. У свою чергу Сполучені Штати Америки нададуть техніку і обладнання, а також матеріальну підтримку.

Спільні навчання планують провести з 28 червня по 10 липня в північно-західній частині Чорного моря і в Миколаївській, Херсонській, Одеській областях України.

Як ми вже розповідали раніше, в США розглядали можливість протягом найближчих тижнів відправити в Чорне море свої на тлі нарощування Росією військової присутності у наших кордонів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...