Російські військові обстріляли есмінець Британії в Чорному морі: всі подробиці

Російські військові обстріляли есмінець Британії в Чорному морі: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Російські військові відкрили вогонь по курсу британського есмінця “Дефендер”. У Росії заявили, що корабель увійшов в їх територіальні води в Чорному морі. Все сталося в районі мису Фіолент.

Telegram-канал “Дождь” процитував заяву російських військових після події з британським есмінцем «Дефендер»

Loading...

За версією Росії, о 11:52 британський есмінець «Дефендер» перетнув російський кордон і на 3 км увійшов в територіальне море біля мису Фіолент. Його попередили про застосування зброї в разі порушення кордону, але він не відреагував. О 12:06 і 12:08 російський прикордонний сторожовий корабель нібито виконав попереджувальний постріл. О 12:19 російський літак Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу руху британського есмінця. О 12:23 «Дефендер» покинув територію.

У Міністерстві оборони Британії після заяви з боку РФ про порушення її державних кордонів заявили, що “Дефендер” здійснював мирний прохід відповідно до міжнародного права.

Міноборони Великобританії припустило, що в момент проходу есмінця Росія проводила навчання з артилерійської стрільби в Чорному морі.

Російські військові обстріляли есмінець Британії в Чорному морі: всі подробиці Відзначимо, британський есмінець HMS Defender D36 увійшов у Чорне море 14 червня разом з нідерландським фрегатом HNMLS Evertsen F805 ВМС. Разом вони приєдналися до американського есмінця ОРО USS Laboon, все три корабля готувалися до міжнародних навчань Sea Breeze -2021, які стартують в Чорному морі. В цьому році вони будуть проходити з 28 червня по 10 липня на узбережжях Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. У них візьме участь рекордна кількість країн – 32 з 6 континентів.

Нагадаємо, 16 травня в Чорне море через протоку Босфор увійшов британський патрульний корабель HMS Trent.

Джерело: Народна Правда
загрузка...