Штам COVID-19 “Дельта” зафіксовано в Україні: перші подробиці

Штам COVID-19 “Дельта” зафіксовано в Україні: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

“Індійський” штам COVID-19 “Дельта” вперше виявлений на території України. Так, вірус був зафіксований у двох осіб – жінки і її дитини, які нещодавно повернулися з Росії.

Подробиці передає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в коментарі ТСН.

Два випадки зафіксовано у матері 66 років і дитини – 16 років, які нещодавно повернулися з Росії. На сьогоднішній день вони госпіталізовані, їх стан стабільний.

“У нас є чотири лабораторії, які можуть проявляти новий штам, 2 приватних і 2 державних, у нас немає саме тестів, які виявляють індійський штам, ми звернулися до ВООЗ”, – зазначив Данылов.

Також, секретар РНБО припустив, що Україна може повністю зупинити сполучення з деякими країнами через “індійський” штам.

Як ми вже розповідали раніше, штам коронавируса Delta Plus (похідний від Delta) внесений до списку Всесвітньої організації охорони здоров’я як варіант, що викликає особливе занепокоєння, оскільки він стійкий до моноклональних антитіл, виявлений вже в 9 країнах.

Тим часом, в Україні почався четвертий етап вакцинації від коронавырусу. Одночасно з цим триває щеплення пріоритетних груп з попередніх етапів.

Джерело: Народна Правда