Скандальний нардеп Тищенко знімав відео на злітному полі і затримував виліт літака

Скандальний нардеп Тищенко знімав відео на злітному полі і затримував виліт літака
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко змусив пасажирів літака “Київ – Ужгород” чекати вильоту, обранець вирішив зняти відео прямо на злітному полі.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.

Loading...

За його словами, Тищенко під’їхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а на автомобілі Державної прикордонної служби України. Поки всі пасажири чекали на борту літака, Тищенко знімав відео. На борт він піднявся останнім.

“Виліт в Ужгород із Києва затримали, бо Коля Тищенко знімав відос із кількох дублів. Мали вилетіти в 9:30. Зараз 9:37, а літак ще навіть не поїхав по руліжній смузі. Словом, Микола під‘їхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а приватно на автомобілі Державна прикордонна служба України. Автомобіль чемно чекав поки Микола дознімає відос і не їхав геть. Цікаво, скільки коштує така послуга у прикордонників? І чи усі можуть її замовити?”, – коментує Глагола.

Відзначимо, відео Тищенко знімав, щоб похвалитися досягненнями його команди.

Нагадаємо, зовсім недавно народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, ігноруючи карантин в Києві, закотив вечірку в готелі в честь дня народження дружини Алли Баранівської.

Як відомо, це далеко не перший карантинний скандал з нардепом Тищенком. У минулому році журналісти задокументували роботу його ресторану “Велюр”. Абсолютне ігнорування обмежувальних заходів призвело до того, що сам Тищенко вже перехворів на COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...