Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування

Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці продовжують негативно оцінювати діяльність правоохоронних органів в країні. Тільки до Національної поліції і Служби безпеки в порівнянні з липнем 2020 року рівень недовіри змінився з -25% до -31%.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова і Фонду “Демократичні ініціативи”.

Міністерство внутрішніх справ змінило показники в кращу сторону, але незначно: з -46% до -43%), Державне бюро розслідувань (з -47% до -43%), прокуратура (з -58% до -52%), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (з -60% до -52%).

Позитивна динаміка зміни довіри / недовіри за останні 10 місяців спостерігається щодо Національного антикорупційного бюро України: баланс поліпшився з -59% до -49%.

За останній рік покращилася оцінка і дій міністра внутрішніх справ Арсена Авакова: баланс змінився з -52% до -48%. Однак Аваков залишається керівником з гіршого оцінкою серед інших керівників правоохоронних органів.

Кращий баланс оцінки має голова СБУ Іван Баканов. Однак за останні 10 місяців зміна балансу в кращу сторону було трохи більше похибки опитування: від -30% в 2020 році до -27% в 2021 році.

Баланс оцінки дій генерального прокурора Ірини Венедиктової залишився незмінним: -39%.

Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування Українці не довіряють правоохоронним органам: показові дані опитування

Раніше дані опитування Центру Разумкова показали, що 59% українців вважають, що відповідати за їх пенсії в старості має держава. При цьому тільки 39% українців покладають відповідальність за пенсійне забезпечення на себе.

А дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг» показали, що в березні 2021 61% опитаних вважають, що Крим повинен бути автономною республікою в складі України як до 2014 року. Ще 11% заявили, що Крим повинен бути кримськотатарською автономним регіоном в Україні.

 

Джерело: Народна Правда