Microsoft представила Windows 11: як вона виглядає – відео

Microsoft представила Windows 11: як вона виглядає – відео
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Корпорація Microsoft презентувала нову версію операційної системи – Windows 11. ОС отримала нове оформлення і збільшену швидкість роботи.

Loading...

Компанія продемонструвала всі основні особливості нової операційки: оновлений “прозорий дизайн”, кілька тем, включно з темною, нові ігрові можливості і посилену безпеку системи.

Тепер меню “Пуск” знаходиться в центрі. Іконки додатків тепер також знаходяться по центру екрана, за аналогією з MacOS. Іконки вбудованих в систему додатків і сервісів отримали оновлений дизайн.

У новій операційній системі вікна програм мають закруглені кути, тепер вони розташовуються на деякому віддаленні від панелі завдань. У представленій Windows з’явилися віджети для інформування та швидкого доступу до різних сервісів, які можна розмістити на робочому столі. Вікна додатків можна зібрати і упорядоточіть не тільки вручну, але і за допомогою швидких команд. Також з’явилася розширена підтримка двох і більше моніторів.

Оновлення до Windows 11 буде безкоштовним, а вихід нової операційної системи відбудеться восени 2021 року.

Як ми вже розповідали раніше, при повільній роботі комп’ютера або зависанні деякі користувачі починають смикати курсором миші. Як виявилося, цей рух насправді допомагає Windows працювати швидше, однак це відноситься до попередніх версій операційної системи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...