Не знає, чий Крим: в СБУ пояснили, як Кіркоров з’явився в “чорному” списку

Не знає, чий Крим: в СБУ пояснили, як Кіркоров з’явився в “чорному” списку
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Філіп Кіркоров внесений до переліку осіб, які представляють загрозу національній безпеці України, за визнання Криму частиною Росії та його незаконне відвідування.

Про це йдеться в коментарі СБУ Українській правді.

Loading...

“Підставами таких рекомендацій СБУ стали неодноразові пропагандистські концерти і заяви Філіпа Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією, а також наполягав на тому, що окупований півострів – це частина РФ. При цьому він регулярно виступав в АР Крим, в’їжджаючи на півострів поза українських пунктів пропуску”, – розповіли в СБУ.

Силовики також додали, що Кіркоров свідомо заперечував територіальну цілісність і суверенітет України, а в своїх висловлюваннях виправдовував агресивні дії Російської Федерації. Наприклад, 18 березня 2021 року Кіркоров, виступаючи на “Великому святковому концерті на честь семиріччя возз’єднання Криму з РФ”, заявив: “Крим – це моє улюблене місце в Росії”.

Як повідомлялося раніше, дружина народного депутата Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко потрапила в базу сайту «Миротворець».

Дружина президента України Олена Зеленська була додана в «чорний список» сайту «Миротворець». Як з’ясували журналісти, автори сайту звинуватили її в «пособництві сепаратистам ЛДНР» і внесли в категорію «інформатор бойовиків».

Джерело: Народна Правда
загрузка...