Штам “Дельта” в Україні: що важливо знати

Штам “Дельта” в Україні: що важливо знати
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Два перші випадки штаму COVID-19 “Дельта” в Україні підтвердили в лондонській лабораторії, де проводили аналіз зразків вірусу.

Як повідомляється, підозри на цей штам були викликані тим, що симптоми у заражених відрізнялися від тих, які зустрічалися раніше у хворих COVID-19.

Loading...

Таку заяву зробив інформоване джерело в команді президента Володимира Зеленського, передає РБК.

Двоє інфікованих в’їхали в Україну з Росії і вже по прибуттю виявили зараження. Вони були госпіталізовані, після чого у них взяли зразки на аналіз.

“У них запідозрили цей штам, оскільки трохи відрізняються симптоми від інших штамів. Нудота, нежить, першіння в горлі і температура з’являється не з першого дня, але вона дуже висока. Зараз ці люди перебувають в одній з київських лікарень. Найгірше, що при цьому штамі молоді люди, підлітки хворіють частіше, ніж за інших варіантах вірусу “, – відзначило джерело.

Відзначимо, у хворих штамом “Дельта” все частіше спостерігається головний біль, супроводжуваний болем в горлі, нежить і лихоманкою. А відсутність нюху не входить навіть до десятки симптомів.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні незаконно продають вакцини від COVID-19, а також підробляють ПЛР-тести. Подібні шахрайські схеми вже фіксують в Київській та Черкаській областях.

Тим часом, в Україні почався четвертий етап вакцинації від коронавірусу. Одночасно з цим триває щеплення пріоритетних груп з попередніх етапів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...