Захід не повинен дозволити Україні створити атомну бомбу!

Захід не повинен дозволити Україні створити атомну бомбу!
Автор Желізняк Олександр в Новини

Навесні цього року посол України в Німеччині Андрій Мельник шантажував Захід можливим створенням Україною ядерної зброї, якщо Європа не надасть Україні сучасного озброєння і негайно не прийме її до НАТО. На Заході подібні заяви з Києва повз вуха не пропускають. Ще у 2014 році тодішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк за засіданні РБ ООН натякнув, що Київ може переглянути без’ядерний статус. І тоді спецслужби західних країн зібрали інформацію про ядерні можливості України. І були стурбовані.

Раптово виявилося, що в Україні, в Києві, ще діє Інститут ядерних досліджень, є лабораторії для збагачення урану, є потужності для створення ракетоносіїв і навіть є залишки збагаченого урану, який залишили “в наукових цілях”. Також в Україні є близько 20 родовищ урану, розвіданих ще за часів СРСР. Є для цього й потрібні фахівці.

Loading...

Тобто не тільки теоретично, а й практично Україна може самостійно створити ядерну зброю упродовж 3-5 років. Якщо не суперсучасну, то вже точно “брудну”, яка вражає велику територію.

За моєю інформацією, питання створення ядерної зброї обговорювали на рівні Міноборони. Обговорювали й те, як доставити “брудну” бомбу на територію Росії без допомоги ракет – використовуючи бомбардувальники Су-24М.

При цьому військові експерти, з якими мені вдалося поспілкуватися, стверджують, що ЗСУ можуть обійтися навіть без ракет і літаків. Сухопутні війська України цілком можуть використовувати тактичні ядерні боєприпаси. У розпорядженні ЗСУ є кількасот самохідних артилерійських установок, які можуть використовувати артилерійські снаряди з ядерною бойовою частиною.

Тобто шантаж Києва – це не порожні слова, і Заходу, і Росії є чого хвилюватися. Особливо в тому контексті, що влада в Україні дуже слабка і нестабільна. Зеленський ухвалює імпульсивні рішення, які йдуть врозріз із законом. Раніше він погрожував якимись “іншими” методами, якщо не вдасться домовитися з Росією щодо Донбасу. Навіть у західних столицях не розуміють, що може утяти Зеленський заради тиску на Захід у світлі болючого для нього особисто питання вступу України до НАТО.

Але найгірше те, що владу Зеленського в будь-який момент може бути зметено вулицею. Раніше радикали вже громили Офіс президента і попередили його, що його доля в їхніх руках, якщо він не буде достатньо слухняним. І залишили послання Зеленському, що вони про нього думають. 

Захід не повинен дозволити Україні створити атомну бомбу!

А тепер уявіть ситуацію, що ці радикали візьмуть владу в Україні у свої руки. Вже ці точно не думатимуть про сотні тисяч життів і можуть використовувати ядерну зброю проти Росії, ОРДЛО, Криму. Про наслідки такого кроку й говорити не хочеться.

Крім того, Україна сама по собі може стати “брудною” ядерною бомбою. Стан справ в атомній енергетиці жахливий. На АЕС катастрофічне зношення інфраструктури, а більшість “відновлювальних” заходів в атомному комплексі України було проведено лише на папері. Одного разу може і рвонути.

На тлі цього всього Заходу варто було би не тільки висловлювати стурбованість, а й натиснути на Україну з метою або модернізувати, або зовсім закрити старі атомні реактори, а також позбавити Київ доступу до ядерних розробок. Поки не пізно. А найголовніше, що міг би зробити Захід для України та українського народу, – прибрати із влади клоунів і дати можливість професіоналам навести в країні лад. Тоді й конфлікт на Донбасі закінчиться, і не буде жодної потреби повертатися до теми ядерного статусу.

Оригінал на сайті Mignews

Джерело: Народна Правда
загрузка...