Зеленський може перетворитися на “мавпу з гранатою”: Україна вже фактично загрожує заходу ядерною зброєю

Зеленський може перетворитися на “мавпу з гранатою”: Україна вже фактично загрожує заходу ядерною зброєю
Автор Желізняк Олександр в Новини

 Що не день, так “зелений Офіс” все більше і більше набирає обертів у своїх нездорових ідеях. Тепер вони обіцяють, що “Україна подумає про ядерний статус, якщо її не приймуть до НАТО“. При чому роблять вони це на повному серйозі і з відповідною офіційною заявою вже виступив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Тепер розберемося по порядку, щоб зрозуміти, чи варто нам переживати про “неньку” вже і всередині країни, враховуючи, що вагу в міжнародному співтоваристві ми втратили вже давно. 

Перше, на що ми повинні звернути увагу – це наявність ряду атомних електростанцій, родовищ урану і уранових рудників.  Погано-бідно, але весь цей час вони залишаються на плаву. Таким чином, Україна може отримати в своє користування ядерну бомбу за 3-5 років, оскільки є і розробки, і фахівці теж знайдуться. 

Тут важливо, що похапцем, як це зазвичай буває у нас в країні, може вийти “брудна” ядерна бомба. Такі “продукти” вражають велику територію і смертельно небезпечні для населення. Це два. 

У цій же умові ми має недосвідченого і вже дуже емоційного президента, який і так по життю нагадує мавпу з гранатою, а тут ще й може стати їй в прямому сенсі. Ці побоювання мають під собою чітку підставу виходячи зі звичайної поведінки Зеленського: порушує закони, плює на Конституцію, привласнює собі повноваження судів. І робить він це все зі словами: “ЦАР я чи не ЦАР?”, а вся Банкова хором йому відповідає: “ЦАР!”. Так і живемо. 

Тому хто знає, можливо, саме цей “ядерний” спосіб Зеленський захоче вибрати для тиску на захід? Особливо зважаючи на останні заяви Макрона і Меркель про” важливість діалогу з Росією ” та зустрічі Путіна з Байденом, під час якої останній плювати хотів на Зеленського і його прохання.

Що ще гірше в ситуації, що склалася – це розгул націонал-радикалів і їх відчуття вседозволеності. Вони-то і можуть без особливого шуму (або з ним – неважливо) змести Зеленського. Вони залишилися безкарними за розписані на 2 млн гривень двері Банкової і при Президентові-клоуні залишатимуться такими завжди. І вони це розуміють. Тому при захопленні влади у своїй русофобії без докорів сумління пальнуть по Росії або тим же Донецьку і Криму. Неважливо куди, аби досадити російським і всьому, що з ними пов’язує.

Думаєте, не зможуть?

Подивіться зведення ОБСЄ про щоденні обстріли. Змогти.

Оригінал на сайті Korrespondent.

Джерело: Народна Правда