Україна – Швеція: як Шевченко відреагував на перемогу в Глазго

Україна – Швеція: як Шевченко відреагував на перемогу в Глазго Фото: "© Getty Images/Global Images Ukraine"
Автор Романова Марі в Новини/Спорт

29 червня в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Україна переграла Швецію (2:1 в овертаймі) і вийшла до  чвертьфіналу. 3 липня в Римі наша збірна зіграє проти Англії.

Захисник збірної України Олександр Зінченко став найкращим гравцем поєдинку і отримав нагороди «Лев матчу» від УАФ і «Зірка матчу» від УЄФА. Він забив гол у першому таймі, а потім віддав гольову передачу Артему Довбику на 120-й хвилині гри.

Loading...

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко вже назвав перемогу України над Швецією “історичним моментом”:

“Хочу привітати всіх українських уболівальників з цим історичним моментом. Хлопці грали саме для них … Ми знаємо, що вся країна дивилася матч і вболівала за нас”, – цитує Шевченка прес-служба Української асоціації футболу.

За його словами, збірна України виходила на матч зі Швецією з іншою тактикою і системою гри: необхідно було убезпечити фланги і наситити зони, де шведи володіли перевагою.

Стосовно травми форварда Артема Бесєдіна, Шевченко висловив надію, що зв’язки в коліні не пошкоджені.

Про збірну Англії Шевченко зазначив, що це сильна команда з хорошими виконавцями і довгою лавкою запасних.

Як повідомлялося раніше, збірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020 завдяки шведам, які в останньому турі обіграли Польщу (3:2).

Депутат Держдуми Ігор Лебедєв прийшов у сказу через вихід збірної України в плей-офф Євро-2020, а також порівняння «жовто-синіх» з російською командою. Чиновник відзначився образливими висловлюваннями на адресу нашої країни і футбольних уболівальників.

Джерело: Народна Правда