З картки знімають усі гроші: клієнтів ПриватБанку масово обкрадають шахраї

З картки знімають усі гроші: клієнтів ПриватБанку масово обкрадають шахраї
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Киянка Тетяна Хода скаржиться, що шахраї обчистили її зарплатну карту і при цьому ПриватБанк навіть не надіслав СМС-повідомлення, хоча на карті був встановлений ліміт на перекази.

Відповідний пост вона опублікувала в Facebook.

Loading...

У фінансовій установі, за її словами, повертати гроші їй не поспішають, посилаючись на процедуру перевірки і розгляд її заяви.

Хода стверджує, що все відбулося в кінці травня близько о пів на п’яту ранку в неділю, коли у всіх був вихідний – з її особистої зарплатної картки раптово були переведені всі наявні засоби (майже 35 тисяч гривень) на інтернет розваги:

“СМС оповіщення про зняття коштів не було! Ліміт на переклад стояв 500 гривень! Карта спокійно була вдома, паролі в голові … Нікому я нічого не передавала”.

Вона також додала, що грошові перекази проходили по одній-дві операції в хвилину по 4999 гривень, до тих пір, поки всі кошти не закінчилися.

Ходу каже, що заблокувала картку, звернулася зі скаргою в ПриватБанк, написала заяву в поліцію:

“Результат такий – ніяких грошей мені не повернули, і сьогодні улюблений ПриватБанк направив лист про те, що банк не може повернути гроші”.

У коментарях до її посту є відповідь ПриватБанку:

“Оскарження операцій по картці здійснюється згідно з правилами встановленими міжнародною платіжною системою. Зі свого боку ми готуємо всю необхідну інформацію і відправляємо запит. В даний час разом з вами очікуємо результатів розгляду від платіжної системи і додатково повідомимо вам після розгляду заявок на повернення коштів”.

Також в коментарях пишуть, що це далеко не поодинокий випадок.

Нагадаємо, напередодні в роботі ПриватБанку стався збій. Користувачі зіткнулися з повторним списанням коштів за деякими картками, некоректним відображенням і використанням доступного залишку на карті.

ПриватБанк підвищив комісію на оплату послуг і товарів через свій мобільний банкінг Приват24.

Джерело: Народна Правда
загрузка...