Один народ: Зеленський відповів на головний путінський міф

Один народ: Зеленський відповів на головний путінський міф
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву свого російського колеги Володимира Путіна, який знову назвав українців і росіян одним народом.

Зеленський в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” підкреслив, що між ними багато спільного, але українці і росіяни не один народ.

На думку українського президента, у українців і росіян є загальна частина історії, родичі, пам’ять і спільна перемога над фашизмом. Він також підкреслив, що якби українці і росіяни були одним народом, то “в Москві ходили б гривні, а над Держдумою розвивався б жовто-блакитний прапор”:

“Неможливо одночасно говорити про” братський народ “і відкрито захоплювати наші території і продовжувати бійню на Донбасі”.

Напередодні президент Російської Федерації Володимир Путін черговий раз розкритикував український законопроект про корінні народи. За його словами, російським тепер доведеться їхати, адже вони стануть людьми другого сорту.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба напередодні заявив , що українці і росіяни це два різні народи. За його словами, вони могли б жити в дусі добросусідства, якби президент РФ Володимир Путін не розв’язав війну і не окупував частину України.

 

Джерело: Народна Правда