Виграли завдяки російській мові: за що російського коментатора внесли до «чорного списку» Мінкульту

Виграли завдяки російській мові: за що російського коментатора внесли до «чорного списку» Мінкульту
Автор Романова Марі в Новини/Спорт

Російського спортивного коментатора Дмитра Губернієва внесли в список осіб, які загрожують національній безпеці України.

Про це повідомляє Міністерство культури і інформаційної політики.

Loading...

За повідомленням, росіянин неодноразово образливо висловлювався на адресу України. Наприклад, після перемоги збірної України над Швецією в 1/8 фіналу Євро-2020 Губернієв заявив, що українська збірна виграла завдяки тому, що Шевченко говорив російською:

«О, великая і могутня російська мова! На якій  дає вказівки підопічним знаменитий український футболіст і тренер Андрій Шевченко! Олександр Зінченко в інтерв’ю розповість! На прекрасній російській! Російська мова – творець українського футбольного успіху!».

Губернієв вже прокоментував рішення міністерства, назвавши його “міністерством українського безкультур’я”:

«Мабуть, міністерство культури збентежило те, що я звертав увагу на те, що їхня збірна розмовляє російською мовою. Це рішення міністерства українського безкультур’я! Мені за них соромно! Якщо я представляю загрозу національній безпеці, підтримуючи український спорт, то мені дуже шкода цих людей».

Нагадаємо, раніше в такий же список потрапив і російський співак Філіп Кіркоров. Правда, пізніше зі списку осіб, які надають загрозу для національної безпеки України, його виключили . Після цього Кіркоров заявив , що з України протягнули соломинку дружби.

Джерело: Народна Правда