У Росії зазнав аварії Ан-26 з дітьми на борту

У Росії зазнав аварії Ан-26 з дітьми на борту
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії 6 липня зник з радарів літак Ан-26, який здійснював пасажирський рейс Петропавловськ-Камчатський – Палана.

Loading...

Як повідомляють російські ЗМІ, експерти вважають, що літак впав в Охотське море.

Перед посадкою в аеропорту Палани екіпаж літака «Камчатського авіаційного підприємства» перестав виходити на зв’язок і пропав з радарів. При цьому під час польоту екіпаж не повідомляв про проблеми.

Також відомо, що Ан-26 перестав виходити на зв’язок в 10 кілометрах від аеропорту Палана. Рятувальники вважають, що літак впав в море. Уже зафіксовано слабкий радіосигнал біля узбережжя Камчатки. Імовірно – це радіомаяк бортових самописців. Він активізується в разі руйнування повітряного судна.

У Росавіації припустили, що метеоумови біля аеропорту призначення були складними в момент посадки. Літак сідав в умовах туману і розірваної хмарності нижньої кромки 300 метрів і суцільної хмарності на висоті 720 метрів.

На борту перебували 28 осіб: 22 пасажири, в тому числі двоє неповнолітніх – 6 і 17 років. Більшість пасажирів – жителі Палани. У літаку також може бути глава селища Палана Ольга Мохірева, начальник мобілізаційного відділу адміністрації Палани Олександр Андрєйкін Дмитро Володимирович з дружиною – начальником фінансового управління адміністрації Ольгою Андрєйкін Дмитро Володимирович.

Російські ЗМІ нагадують, що на Камчатці вже була подібна авіакатастрофа Ан-26, що сталася 26 жовтня 1989 року.

Як повідомлялося раніше, на Філіппінах впав військовий літак, загинули не менше 31 осіб. Серед загиблих двоє цивільних, які опинилися на місці, куди впав літак.

Нагадаємо, в аеропорту в польському місті Познань 30 українців не пускали на рейс в Одесу – як повідомляється, один з пілотів нібито кричав, що він «король літака». За підсумком, рейс затримали майже на годину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...