Литва хоче побудувати стіну на кордоні з Білоруссю через мігрантів

Литва хоче побудувати стіну на кордоні з Білоруссю через мігрантів
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте оголосила, що на кордоні з Білоруссю буде встановлена стіна.

Loading...

Відповідну інформацію опублікувало видання 15 min. Крім того, на кордон будуть відправлені додаткові війська, для стримування потоку мігрантів з Білорусі.

“Сам процес ми розглядаємо як гібридну агресію, навіть не проти Литви, а проти ЄС в цілому, яка, мабуть, заснована на принциповій позиції ЄС і Литви з приводу фальсифікації результатів виборів і придушення громадянського суспільства, санкцій”, – заявила прем’єр-міністр.

За словами литовського політика, інститути білоруського режиму активно і пасивно беруть участь в організації нелегальних потоків мігрантів, а умови для перетину кордону створюються навмисно.

“За цим ми бачимо мету завдати шкоди нашій країні і дестабілізувати ситуацію. Розпочнеться розгортання додаткового фізичного бар’єру між Литвою і Білоруссю. Це буде знаком і стримуючим фактором для організаторів нелегальних міграційних потоків”, – підкреслила вона.

Як ми вже розповідали раніше, колишній керівник Белгазпромбанка Віктора Бабарика, який був затриманий напередодні президентських виборів, засуджено до 14 років в’язниці за нібито отримання хабарів та відмивання грошей.

А також, у Білорусі заборонили трансляцію українських телеканалів UA і KVARTAL TV.

Джерело: Народна Правда
загрузка...