Шмигаль заявив, що в Україні немає масового розпродажу землі

Шмигаль заявив, що в Україні немає масового розпродажу землі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

В Україні за перші шість днів роботи ринку землі було укладено лише 322 договори на ділянки сільськогосподарського призначення. Масового розпродажу земель не спостерігається.

Loading...

Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“За перші шість днів з часу відкриття ринку було зареєстровано 322 угоди на земельні ділянки, щодо яких раніше діяв мораторій. Міфи про масовий розпродаж земель і вивезенні українського чорнозему за кордон так і залишилися тільки міфами, і запевняю вас, так і буде надалі”, – сказав Шмигаль.

За його словами, договори про землю сільськогосподарського призначення виконують прозоро і відповідно до встановлених процедур.

Нагадаємо, що 1 липня в Україні запрацював ринок землі. З цього дня скасовано заборону на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Як ми вже розповідали раніше, сільськогосподарську землю обіцяли продавати тільки на електронних аукціонах. Закон про земельні аукціони вступає в силу з 6 липня.

А міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко оприлюднив список документів, які необхідні для продажу землі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...