Жінки на параді в День незалежності крокуватимуть у туфлях на підборах, але зі шнурками: Міноборони прийняло рішення

Жінки на параді в День незалежності крокуватимуть у туфлях на підборах, але зі шнурками: Міноборони прийняло рішення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Міністерство оборони не відмовилося від ідеї поставити жінок-військовослужбовців на підбори під час параду на честь Дня незалежності, при цьому відомство визнало, що минуле взуття було незручним.

Loading...

В ході засідання Кабінету міністрів міністр оборони Андрій Таран заявив, жінки крокуватимуть в туфлях з меншим підбором і з шнурками.

За його словами, він зустрівся з жінками і визнав, що минула модель туфель була незручною. Стосовно форми, то на його думку, випускати жінок в польовій недоречно, адже вони не бойова частина.

Таран також додав, що минулого тижня був розроблений новий дизайн туфель для парадної форми. Експериментальні туфлі закуплять до Дня Незалежності.

Як відомо, після того, як Міноборони опублікувало фото, як дівчата-військовослужбовці тренуються ходити стройовим кроком в туфлях, відомство звинуватили в сексизмі.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримала три копії Конституції Пилипа Орлика. Оригінал документа привезуть в Україну на День незалежності.

Джерело: Народна Правда