Питав, якою смертю хоче померти: вітчим катував ножем 2-річну дитину – подробиці

Питав, якою смертю хоче померти: вітчим катував ножем 2-річну дитину – подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Дитина, яку напередодні порізав Сергій Федотов, знаходиться у важкому стані, в реанімації.

Про це пише “Страна”.

Loading...

Нагадаємо, житель Дніпропетровської області пов’язав скотчем маленьких дітей і після завдав ножові поранення, бажаючи помститися їх матері. В ніч з 8 на 9 липня хлопчика Мішу перевезли з Софіївської районної лікарні в Дніпропетровську обласну дитячу клінічну лікарню. Хлопчик втратив багато крові через ножові поранення в шию і спину.

“Стан дитини вкрай важкий і загрожує його життю. Він знаходиться в відділенні реанімації. Ми зараз проводимо йому дообстеження: комп’ютерну томографію, електроенцефалограму. Зібрано консиліум з провідних фахівців. Все, що потрібно для дитини – робиться. І ми буквально від хворого не відходимо” , – розповів Олексій Власов.

Поки лікарі не беруться давати прогнози про одужання хлопчика.

“Лікарня повністю забезпечила дитину всім необхідним, він на повному контролі і у губернатора, і у голови облради. Кожні 5 хвилин дзвонять керівники різних структур – цікавляться станом. Допомога з усіх боків. Весь світ об’єднався навколо цієї дитини. Але ми, на жаль, не Боги”, – говорить Олексій Власов.

Друга дитина в сім’ї, 7-річная дівчинка Віка врятувалася від вітчима. Вона розбила вікно і втекла на вулицю.

“Я почула звук скотча, коли він їх пов’язував. Він говорив ій:” Руки давай сюди “. А я чую звук скотчу. Вона каже:” Що ти будеш мені робити? Я не дам “. А він каже -” Нічого не буде, просто руки дай “. Він їх зв’язав. Вона мені потім розповіла, що він і рот закривав їй. Розповіла, що просила у нього вибачення, падала на коліна перед ним, говорила: “Не чіпай, будь ласка, нам нічого не роби”, – про це мати дітей розповіла одному з криворізьких телеграм-каналів.

За словами жінки, вітчим забрав у її дочки телефон: “Я потім запитала у Віки, говорила вона код від телефону, – він же якось розблокував його. Вона каже:” Так, мамо, я сказала, тому що він з ножем був в руках”.

Також дівчинка розповіла матері, як вітчим знущався над її молодшим братом.

“Вона мені розповіла, як він знущався над Михайлом. Прямо знущався. Дитина була пов’язана. Він брав, тикав ножем і говорив:” Я тебе зараз спущу в повітрі “… І просто тикав ножем в нього. Та питав:” Ти хочеш якої смерті: повільної або швидкої”? Мала це все чула, бачила”, – розповіла мати дітей.

“І він каже їй:” Я тебе відпускаю, я даю тобі другий шанс на життя. Іди”. Вона хотіла вийти, але не змогла, тому що двері були або закриті, або щось – я так і не зрозуміла. Вона сховалася. Каже:” Я сховалася спершу під ліжко, потім я почула, як Міша плаче “… Вона змогла відкрити вікно – у нас там пластикові – вона вибила грати і втекла через сусідній двір. Почула бабусю і поліцію. Вона підбігла, сказала бабусі, що там Міша плаче, весь в крові. Коли бабуся зайшла в будинок, він просто стогнав. Просто стогнав” , – додала жінка.

Як повідомлялося раніше, стрілка, який відкрив стрілянину в Голосіївському районі Києва і поранив поліцейського, затримали. Співробітники патрульної поліції приїхали на виклик через конфлікт в квартирі, і власник приміщення вистрілив з мисливської рушниці в напрямку поліцейських. В результаті події правоохоронець отримав вогнепальне поранення руки, а інша людина – поранення в обличчя. Після цього зловмисник закрився в квартирі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...