Розвідник розповів, як жителі РФ і окупованих територій ставляться до війни в Україні

Розвідник розповів, як жителі РФ і окупованих територій ставляться до війни в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Український розвідник Іван Дєєв (позивний «Бетмен»), який брав участь в операції з ліквідації в Луганську начальника «народної міліції» полковника Анащенка та  який провів у полоні у бойовиків 3 роки, розповів про ставлення росіян до розв’язаної Росією війні в Україні.

В інтерв’ю Фактам він зазначив, що одні росіяни ставляться до війни в Україні байдуже, інші – агресивно, третім шкода російськомовних громадян нашої країни, тому вони збирали допомогу їм і тим, хто їх «захищає». У той же час в Криму настрої дещо інші.

Loading...

Коли Іван був в Криму, то чув фразу: «Через вас почалася війна». Виявляється, жителів окупованого півострова відправляли воювати в Донецьк і Луганськ, а їм це категорично не подобалося.

Також різняться настрої і в так званих «народних республіках».

Так, ті, хто говорить, що «ми хочемо повернутися до України», одразу потрапляють на підвали «МГБ». Через два-три тижні виходять на свободу і моляться, щоб їх більше не чіпали.

«У 2016 році там було так само, як в 1937-му – кожен другий стукав. Хтось вийшов надвір після 23:00 (там комендантська година), сусід побачив його у вікно і тут же подзвонив в комендатуру. Крок вліво, крок вправо – відразу приїжджає «МГБ», – розповідає розвідник.

Спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі посол Хайді Грау заявила , що сторони не демонструють готовності до усунення зафіксованих СММ порушень режиму припинення вогню на Донбасі.

Російська Федерація, поки бойовики продовжують обстрілювати сили ЗСУ, активно постачає ворожі війська зброєю і боєприпасами. Крім того, на територію окупованого Донбасу прибула група російських офіцерів для підготовки диверсантів.

Напередодні контррозвідка СБУ викрила ватажків «Батальйону Схід», які катували українських військових.

Джерело: Народна Правда
загрузка...