Російська мова не є власністю Росії, – Зеленський

Російська мова не є власністю Росії, – Зеленський
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що мовне питання – це суто політичне питання, адже російська мова не є власністю Росії.

В ході форуму “Україна 30” він нагадав українцям, які говорять, що україномовні воювали з російськомовними, що за незалежність України загинуло багато російськомовних українців.

Loading...

“Російська мова не є власністю Росії. Я так вважаю”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, народний депутат Евгений Шевченко, которого ранее исключили из фракции «Слуга народа» назвал статью российского президента Владимира Путина «сильной смысловой статьей со стороны Кремля».

А журналіст і блогер Денис Казанський заявив , що стаття в основному є похмурим переказом радянського підручника історії, вона сповнена брехні і маніпуляцій. Наприклад, Путін каже, що республіки-засновники Союзу після того, як вони самі ж анулювали Договір 1922 року, повинні були повернутися в ті межі, в яких вони вступили до складу Союзу. Так він намагається узаконити анексію Криму, забуваючи при цьому те, що до складу СРСР Україна в 1922 році входила без Криму, але зате з Таганрогом, Кам’янським, Гуково і значним шматком сучасної Ростовської області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...