Зеленський порівняв Росію та Україну з біблійними Каїном і Авелем

Зеленський порівняв Росію та Україну з біблійними Каїном і Авелем
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський прокоментував статтю російського колеги Володимира Путіна про єдність українського і російського народів. Український лідер вважає, що відносини між нашими країнами більше схожі на історію біблійних персонажів Каїна і Авеля.

Таку заяву він зробив в ході прес-конференції на всеукраїнському форумі “Україна 30”.

“Нас забувають, коли ми говоримо про перемогу над фашизмом, Другу світову війну, скільки віддано було життів українців, і згадують нас в інших випадках, називаючи братнім народом. Мені здається, це не по-братськи, більше схоже на Каїна і Авеля, що -то з цієї історії “, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, народний депутат Евгений Шевченко, которого ранее исключили из фракции «Слуга народа» назвал статью российского президента Владимира Путина «сильной смысловой статьей со стороны Кремля».

А журналіст і блогер Денис Казанський заявив , що стаття в основному є похмурим переказом радянського підручника історії, вона сповнена брехні і маніпуляцій. Наприклад, Путін каже, що республіки-засновники Союзу після того, як вони самі ж анулювали Договір 1922 року, повинні були повернутися в ті межі, в яких вони вступили до складу Союзу. Так він намагається узаконити анексію Криму, забуваючи при цьому те, що до складу СРСР Україна в 1922 році входила без Криму, але зате з Таганрогом, Кам’янським, Гуково і значним шматком сучасної Ростовської області.

Джерело: Народна Правда