На відомому українському курорті відпочивальникам показують російські телеканали

На відомому українському курорті відпочивальникам показують російські телеканали
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Приморську Запорізької області щосили транслюються російські канали.

Loading...

За інформацією видання “Zабор”, українські телеканали “перебивають” з території окупованої Росії.

Нагадаємо, в Україні вже кілька років російські телеканали заборонені до перегляду. Таке рішення було викликано необхідністю забезпечити інформаційну безпеку відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України”.

“Читачі розповіли, що в курортному Приморську вони змушені дивитися російські телеканали. Причому таке вже було в 2019 році, але тоді канали” перебивали “то Україна РФ, то РФ Україна. Зараз на запорізькому курорті, мабуть, посилили сигнали подачі сигналу з боку території, захопленої РФ, і показують тут тільки російські канали. Місцеві жителі кажуть, що таке буває і вони тут ніяк на ситуацію вплинути не можуть “, – зазначає видання.

В Україні був засуджений нелегальний перевізник через територію Криму до Росії. Зловмисник покараний позбавленням волі на строк до п’яти років.

Контррозвідка СБУ затримала в Кіровоградській області громадянина України, який входив до складу організованого злочинного угруповання на території РФ і був завербований російською військовою розвідкою.

 

Джерело: Народна Правда