Медведчук – єдиний, хто бореться із зовнішнім управлінням, тоді як Зеленський – остаточно прогинається під Захід

Медведчук – єдиний, хто бореться із зовнішнім управлінням, тоді як Зеленський – остаточно прогинається під Захід
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Україна повністю перебуває під зовнішнім управлінням, про що вчора абсолютно справедливо написав у своїй статті президент Росії Володимир Путін. Яскравим прикладом цього служить учорашня зустріч українського президента Володимира Зеленського з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Вчергове стало ясно, що нашого президента, на відміну від лідера опозиції Віктора Медведчука, світові політики абсолютно не сприймають всерйоз. 

Loading...

Зеленський, як годиться, поскаржився Меркель на “Північний потік – 2” і на донбаський глухий кут. Та відповіла в дусі: “Хлопчику, ти горілочки налий, поки ми з Байденом будемо обговорювати, що з тобою робити. Так, і не забудь виконати “формулу Штайнмаєра”, яку ти все ніяк імплементувати не можеш і всіх вже дістав своїми відмовками”. Упевнений, що саме в такому дусі й відбувалася розмова за зачиненими дверима. Інакше навряд чи фрау Меркель публічно заявила б, що мовляв, зустріч із Зеленським – це добре, але остаточно питання України вона буде обговорювати з президентом США Джо Байденом.

На відміну від Зеленського, Медведчука поважають і на Заході, і в Росії. І з ним ніхто ніколи не дозволяв собі говорити в такому дусі, як із нинішнім президентом. І тим паче відверто даючи зрозуміти, що він – всього лише проміжна ланка між “дорослими дядьками”. 

Медведчук домовляється раз і назавжди. Згадайте хоча би його домовленості про позачергові поставки вакцини від коронавірусу” Спутник V”, яку восени схвалить ВООЗ, а також про технології її виготовлення. Лідер опозиції отримав тверді гарантії щодо зниження ціни на газ на 25%, що дозволило б істотно скоротити суми в платіжках для простих українців. А його плану з врегулювання конфлікту на Донбасі аплодували в Страсбурзі, Парижі, Німеччині та Москві!

Завдяки особистим домовленостям Медведчука з полону ОРДЛО було звільнено півтори тисячі українців. Опозиційний політик – єдиний, хто дотримується інтересів країни, а не намагається догодити “партнерам”, принісши в жертву інтереси своєї нації. Навіть Путін це зазначив, назвавши його справжнім націоналістом!

Звісно, Зеленський поруч із Медведчуком відчуває свою політичну ущербність. І саме тому намагається зробити все, щоб прибрати з політики людину, яка зуміла, перебуваючи в опозиції, зробити для країни більше, ніж сам Зеленський. У хід пішли навіть “брудні прийоми”: цькування сім’ї, близьких і соратників. Але президент жорстоко прорахувався, якщо сподівався, що Медведчук злякається і покине свою країну. Він, будучи присутнім на кожному із засідань суду в нелюдських умовах, вчергове доводить: правда за ним, і він буде боротися до кінця. Медведчук, на відміну від Зеленського, ніколи не здасть Україну і не зрадить свій народ. 

Микита Варламов

Джерело: Народна Правда
загрузка...