Музикант і актор Петро Мамонов помер від наслідків COVID

Музикант і актор Петро Мамонов помер від наслідків COVID
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський актор і музикант Петро Мамонов помер в реанімації після зараження коронавірусом.

Loading...

Про це повідомила дружина артиста.

Більше двох тижнів він перебуває в штучній комі. Сьогодні стало відомо, що у Мамонова почали відмовляти нирки. Мамонов знаходився в септичному шоці, а спроби вивести його зі стану штучної коми навіть не розглядалися.

1 липня 2021 року стало відомо, що 70-річного артиста в тяжкому стані госпіталізували з коронавірусом в реанімаційне відділення клініки в Комунарці, де його підключили до ШВЛ.

Дружина музиканта Ольга повідомила журналістам, що ступінь ураження легень у нього досягла 87%. ЗМІ писали, що він не робив щеплення від коронавірусу, оскільки майже весь час жив в селі.

Петро Мамонов був засновником і лідером групи “Звуки Му”, музикант, актор і відлюдник.

“Звуки Му” були піонерами російської психоделіки та головною групою московського року 80-х. Їх записи продюсував Брайан Іно, в 90-х вони виступали в Англії і США. Мамонов також відомий за ролями у фільмах “Голка”, “Таксі-Блюз”, “Острів”, він вів передачі на радіо і був автором моновистав.

Нагадаємо, 5 липня від наслідків COVID-19 помер радянський і російський режисер, актор і сценарист Володимир Меньшов, йому був 81 рік.

 

Джерело: Народна Правда