Путін щодо переслідування Медведчука: Українська влада ухвалює абсолютно неправові рішення – поза рамками своєї компетенції

Путін щодо переслідування Медведчука: Українська влада ухвалює абсолютно неправові рішення – поза рамками своєї компетенції
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чинна українська влада ухвалює абсолютно неправові рішення – поза рамками своєї компетенції – щодо голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на питання про статтю “Про історичну єдність росіян і українців”.

Loading...

“Закривають загальнонаціональні Засоби масової інформації, садять під домашній арешт, як зараз відбувається з [Віктором] Медведчуком. При цьому органи влади в Україні приймають абсолютно неправові рішення навіть поза рамками своєї компетенції. Тобто цим силам не дають жодних шансів на легальну політичну роботу. Ось це інша обставина і дуже, на мій погляд, важлива”, – зазначив він

Російський лідер підкреслив, що в Україні живуть мільйони людей, які хочуть відновлення відносин з Росією.

“Я впевнений, це мільйони людей. А є політичні сили, які виступають за цю нормалізацію. Але, судячи з усього, їм не дають жодних шансів реалізувати свої політичні плани, їх просто несистемним, неправовим чином усувають з політичної сцени. Когось просто вбивають на вулиці, і після цього ніхто злочинців не шукає. Або спалюють людей живцем, як це було в ході трагічних подій в Одесі”, – додав Путін.

Нагадаємо, 9 липня Печерський районний суд міста Києва залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом до 7 вересня.

 

Раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов к. х. і Чередниченко Л. В. заявитли, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедиктової щодо Медведчука- незаконні.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади-відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається – політична розправа за його принципову позицію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...