Путін знову заступився за Медведчука. Через особисті амбіції Зеленського страждає вся Україна

Путін знову заступився за Медведчука. Через особисті амбіції Зеленського страждає вся Україна
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Володимир Путін вчора ще раз акцентував на політичному переслідуванні Віктора Медведчука в Україні. Очевидно, це варто розцінювати як сигнал того, що Кремль робитиме якісь дії у відповідь на продовження домашнього арешту лідеру ОПЗЖ усупереч закону і здоровому глузду. Раніше Путін застерігав Зеленського від подібних атак на українську опозицію, однак російського лідера на Банковій не почули або не захотіли почути. Отже, через амбіції одного Зе-президента, який загрався, розплачуватиметься вся країна. Цілком зрозуміло, що Путін це так не залишить.

Loading...

Щоб зрозуміти тон і значущість заяви Путіна, вчитайтеся в його цитату:

“В Україні дуже багато, мільйони людей, які хочуть відновлення відносин із Росією, я впевнений: це мільйони людей. А є політичні сили, які виступають за цю нормалізацію, але, судячи з усього, їм не дають жодних шансів реалізувати свої політичні плани, їх просто позасистемно, неправовим чином усувають із політичної сцени… При цьому органи влади в Україні ухвалюють абсолютно неправові рішення навіть поза межами своєї компетенції. Тобто цим силам не дають жодних шансів на легальну політичну роботу – ось це інша обставина, і дуже, на мій погляд, важлива”, – сказав Путін.

Чи має рацію Путін? Безумовно. Один і той же суддя Вовк за лічені години продовжує домашній арешт Медведчуку, а через кілька годин відпускає на волю “злодія в законі” “Умку”. За словами журналістів, перше рішення було ухвалено за вказівкою Банкової, а друге – за великий хабар. І така ситуація знаходить схвалення в Офісі президента – суддя Вовк на гачку і робитиме все, що йому скажуть. Це не є правовою системою – це ручне управління судами з метою захоплення влади. Зеленський і його спільники захопили владу та пригнічують будь-яке інакомислення, переслідуючи і політичну опозицію, і громадських активістів.

Куди важливіше інше. Путін шкодує, що українська влада не дає Медведчуку й ОПЗЖ можливості працювати легально в межах законів. Зрозуміло, що Кремль має безліч механізмів, щоб натиснути на Україну. І навряд чи ці механізми сподобаються Зеленському. Зе-президент остаточно поховав мирний порядок денний щодо Донбасу. Адже абсолютно всі розуміють, що з такою політикою Зеленського миру на Донбасі не буде. Адже показово, що влада переслідує людину, яка є уособленням руху з досягнення миру в Україні політичним шляхом. Медведчук під арештом, а на Донбасі стріляють. Саме цього вимагають від Зеленського його західні куратори на шкоду Україні та українцям.

Ігор Вальський

Джерело: Народна Правда
загрузка...