Вибори до Держдуми: РФ закликає жителів Донбасу з російськими паспортами голосувати – реакція МЗС України

Вибори до Держдуми: РФ закликає жителів Донбасу з російськими паспортами голосувати – реакція МЗС України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Депутати “Єдиної Росії” проводять агітацію напередодні виборів у Держдуму РФ на окупованому Донбасі. У зв’язку з цим, МЗС України закликає громадян не брати участь в голосуванні.

Про це в коментарі РБК-Україна заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

Loading...

За його словами, в окупованому Луганську пройшов так званий “Форум громадян Росії”, на якому російські депутати агітували українців з російськими паспортами голосувати на виборах в Думу:

“Вочевидь,  падіння рейтингів російської правлячої сили на тлі важкої епідемічної ситуації в Росії намагаються компенсувати за рахунок жителів українських окупованих територій. Якийсь крок політичного відчаю. Адже проконтролювати намальовані там результати “підтримки” “Єдиної Росії” буде фактично неможливо. Це, в свою чергу, поставить під сумнів легітимність російського виборчого процесу”.

МЗС України розглядає агітацію російських депутатів в Луганську і незаконну паспортизацію як цілеспрямований підрив мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, а також демонстративний приклад відмови Росії від своїх зобов’язань в рамках мінських угод і підсумків Паризького саміту лідерів “нормандської четвірки”.

Як повідомлялося раніше, в Приморську Запорізької області щосили транслюються російські канали.

Контррозвідка СБУ затримала в Кіровоградській області громадянина України, який входив до складу організованого злочинного угруповання на території РФ і був завербований російською військовою розвідкою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...